Havlu

50 Tane İğne Oyası Havlu Modeli

 

 

2018 havlu kenarları için seçmiş olduğumuz iğne oyası havlu modellerini paylaştık. Havlu modellerini seçerken en güzelini ve en çok beğeni alanını paylaşmaya çalıştık. Havlu kenarları 2018 yazısındaki modelleri bulana kadar uzun zaman harcadık. Paylaştığımız modellerde kolay ve zor olan örnekler bulunmaktadır.

Havlu kenarları için bir çok oya modeli vardır. Kadınlarımız bazen havluları iğne ile bazende tığla oyalamaktadır. İğne oyası tercih edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Bunun nedeni nişan düğün gibi bohça hazırlanması gereken yerlerde iğne oyasına ağırlık verilmesidir. Gerek resimlerle gerekse de videolarla iğne oyası havlu modelleri anlatımları paylaşmaya devam edeceğiz. Zaman zaman sitemizi takip ederek yeni eklemiş olduğumuz yeni havlu kenarlarını görebilirsiniz.

Bu modeller ile havlu oyalarından beğendiği modelleri ziyaretçilerimiz rahatlıkla yapabiliyorlar. Çok kolay yapılacak modelleri iğne oyasına yeni başlayanlar yapabilsinler diye paylaşırken ağır iğne oyalarını da profesyoneller için paylaşıyoruz. Düzenli yaparak sizde profesyonel olabilirsiniz. Bunun için yapacağınız oya modellerine aşağıdaki resimlerden göz atabilirsiniz. Yeni havlu kenarları diğer yıllara göre daha ağır modeller ile dolu. İğne oyasında kendinizi geliştirdikçe ağır oya modelleri yapmaya başlayabilirsiniz.  Böyle olunca da ortaya çok güzel örnekler çıkıyor.

 

İğne oyası havluları çeyiz için hazırlayıp kullanmaya kıyamayacaksınız. İğne oyası modelleri çeyiz için seçerken daha ağır modellerden olmasına özen gösterin. Gündelik kullanacağınız havlular için kolay ve basit modeller seçiniz.

Bir havluyu en çekici kılan ayrıntı sanırım kenarlarını süsleyen oyalardı. Hele bir de bu işlemeler iğne oyasının o eşsiz güzelliği ile tamamlanırsa tam bir sanat eseri olur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.