Kadın Örgüleri,  Örgü

Bayan Bluz Modelleri

Çok beğeneceğinizi düşündüğüm bir galeri hazırladım  bayan bluz modellerinden oluşan. Maalesef bu güzel modellerin yapılışı yok. Örgü modellerinden ulaşabilirsiniz. Burgu örneği ve saç örgüsü birçok modelde kullanılıyor. Dilimli örnekler, arkasında, yakasında, kollarında , etek uçlarında model olan örnekler ve daha birçoğu galeride mevcut. Sizlere fikir verecek birbirinden güzel örnek.   

Kadınlar için her mevsimin özel bir kıyafeti vardır. Havaların biraz daha sıcak olduğu zamanlarda badi veya gömlek üzerine giyebileceğiniz modelleri derledim. Kış mevsiminde de en şık kazaklarla yapılan kombinler ön plana çıkar. Hazır olarak satılan kazak modellerinde genellikle aynı tarzlar bulunabiliyor. Son dönemlerin trendi ise el emeği ile hazırlanan modern bayan örgü kazak modelleri olarak kabul edilmektedir. Farklı örgü tekniklerinin öğrenilmesi ile sezonun en trend kazakları dahi örülebilir. Bu modellerden yola çıkılarak hazırlanacak kazak modellerini siz de geliştirebilir ve daha özgün ürünler elde edebilirsiniz.     

Yazlık örgülerde kullanacağınız iplerin ince ve pamuklu olmasına dikkat edin. Böylece sizi terletmeyen ince bir bluz yapabilirsiniz. İster sık ister daha geniş aralıklar ile örülecek kazak modellerinde tamamen kişinin zevkine göre tamamlamak mümkün. Trend kış renklerinden seçilecek ipler ile işe başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hazır ürünler almak yerine kendi ördüğünüz kazakları hediye edebilirsiniz. Kazak örme mantığını bir kez kavradıktan sonra, tüm modelleri örmek ve bir araya getirmek çok daha kolay hale gelecektir. Genellikle her kazak modeli, aynı tip örgüler ile bir araya getirilmektedir.

En güzel bayan örgü bluz modelleri  ile dolu bu sayfadaki galerimizde, bayanlara özel tamamı yazlık dantel bluz örneklerini bir araya getirmeye çalışacağız. Galerimizde bayan kazak örnekleri ile karşınızdayız. İşte böyle sayfalardan birisi olan bayan örgü bluz modelleri isimli bu sayfamızda örgü sektöründe en çok kullanılan kazakların sadece bayanlar için olan modellerini galeri halinde hizmetinize sunmaya çalışacağız. Umarız beğenirsiniz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.