Çocuk Örgüleri,  Örgü

Bebek Elbise Modelleri

Minik kızlarımız için çocuk örgü elbiseleri modelleri ile şık ve modern görünüm yakalamak mümkündür. Genellikle kız çocuklarına farklı bir hava katmak amacıyla tasarlanmış olan örgü çocuk elbiseleri için farklı model ve desen seçenekleri çok fazla bulunmaktadır. Hem çocuk hemde bebek örgü elbise modelleri; zaten çok güzel olan kız çocuklarını daha güzel, hanımefendi ve tatlı göstermek için iyi bir seçenek olacaktır. Büyük bir sevgi, mutluluk katılarak örülmekte olan bebek örgü elbise modelleri, kız bebekleri için iyi bir hediye seçeneği sayılmaktadır.

Konumuzda paylaşacağım el örgüsü elbise modelleri içerisinde kolaylıkla yapabileceğiniz birçok model sizleri bekliyor. Bir düğüne giderken veya bir bayram ziyaretinde en önemli ve en güzel duran kıyafet bebeklerde hiç şüphesiz elbisedirÖzellikle de şirin mi şirin bebeklerin üzerine oldukça yakışacak olan bu modeller sizlerin de hoşuna gidecektir. El örgüsü elbise modelleri her zaman için satılan bir şey değil ve satılsa bile oldukça pahalı oluyor, el emeği olduğu için. Bu yüzden kendi yapmanız çok daha kolay olacaktır.

El örgüsü bebek elbiseleri bu yüzden herkes tarafından tercih ediliyor, hem güzel oluşu yüzünden hem de güzel durduğu için makbule geçen bir hediye oluyor. Yaparken çok mutlu oluyorsunuz, çünkü emek veriyorsunuz hem de bir şeyleri becerebilmenin gururunu taşıyorsunuz ki bu en önemli kısmı.

Sayfamızı ziyaret eden gönülleriniz, elleriniz dert görmesin sevgili hanımlar. Bu günkü paylaşımımız örgü çocuk elbiseleri üzerine olacak. Çocuk kıyafetleri ne hikmetse yetişkinlerin kıyafetlerinden çok daha pahalı oluyor. Şu anda bu yazıyı okuyan annelerin “gerçekten de öyle, tam anlamıyla ateş pahası” dediğini duyar gibiyim. İyi de tüm bu kıyafetlerin tamamını değilse de bir kısmını kendimiz de yapamaz mıyız? Elbette ki yaparız. Örgü örmek sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda boş zamanlarını değerlendirip stres atmak için de yapan kadınlar ve hatta erkekler bile var.

Örgü ören hanımlar ise bu işi artık ticarete dökme noktasına kadar gelerek kendilerini inanılmaz derecede geliştirmişlerdir. Bu elbiseleri sizler de yapabilirsiniz sevgili anneler. Hem de istediğiniz her modelde, her renkte üstelik de maliyeti yok denecek kadar az. Örgü elbiseler özellikle de kış aylarının vazgeçilmezi olduğunu da hesap edersek bence bu işe başlamanın da tam zamanı. Hadi öyle ise hepimize kolay gelsin

Örgü çocuk elbiseleri diğer modellerden biraz daha fazla detaylı olduğu için haliyle çok daha fazla vakit harcıyorsunuz ama daha sonra bebeğinize giydirdiğiniz zaman ne kadar hoş durduğunu da görünce bütün zahmete değdiğini görüyorsunuz. Eğer sizlerde çocuğunuza elbise örmek istiyorsanız, onların sevdiği veya hoşlarına gidecek olan modelleri tercih etmelisiniz. Her ne kadar bizler kendimiz örüyor olsak bile, giyecek olan onlar olduğu için, çocuklarımızın tercihi çok daha önemli oluyor.

Güzel bir doğum günü hediyesi ya da yapmış olduğu bir işte göstermiş olduğu çabayı taçlandırmak için bu örgü elbise oldukça anlamlıdır.Annelerimizin örmüş olduğu bu örgü elbise modelleri, ülke sınırları dışında da adını duyurarak haklı bir gurur yaratmıştır. Bu durumu fırsat bilen girişimci ve işletmeciler de bayanları teşvik etmek amacıyla çeşitli krediler sunmuş ve belirli ücret karşılığında bebek örgü elbiseleri yapmalarını istemiştir. Bu teklifi kabul eden bayanların sayıları git gide artmakta ve bayanlar kendi ayakları üzerinde durarak gelişen ekonomide yer almak ve kazanmak maksadıyla emeklerini/yeteneklerini paraya çevirmiştir.

Hem sevdikleri işleri yapmakta olup hem de para kazanarak harçlıklarını çıkarmaktadırlar. Fiyat seçeneklerinin de oldukça uygun olduğu bu çocuk örgü elbiseleri modelleri için kullanılan ipin organik olmasına dikkat etmelisiniz. Yapacağınız elbiseleri kendiniz tasarlayabilirsiniz ! Sizlerin de bildiği gibi giyim sektörü günden günde pahalılaşıyor hanımlar. Hele çocuk örgüleri oldukça pahalı. Biz de sizler için çocuk örgü modelleri derledik. Birbirinden güzel el örgüsü elbise modelleri bulabileceğiniz bu yazıda çok kolay modeller bulabilirsiniz. Peki, örgü ile hangi kıyafetler yapılabilir? Kız çocukları için birbirinden güzel yelekler veya hırkalar örebilirsiniz.

2 Yorum

  • Derya

    Peki biz bu resimde görülen örgü modellerinin ölçülerini nasıl öğrenicez. Yardımcı olabilecek misin.

    • Şerife Kök

      Maalesef anlatımları yok. Ama videolu modeller paylaşmaya devam edeceğim takipte kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.