Kadın Örgüleri

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Hayatınızın en mutlu gününde hangi gelinliği giyeceğinizi seçmek çok da kolay bir karar değil. Eğer günlerdir süren aramalarınız, henüz bir sonuç vermediyse burcunuzun size rehberlik etmesine izin verebilirsiniz. Bakın yıldızlar karakteriniz, dolayısıyla gelinlik modeliniz konusunda neler söylüyor.   

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak kadınları zamansız ve pratik olmaları ile ünlüdür. Toprak grubundan olmaları sebebiyle de pragmatik ve doğayla barışıktırlar. Eğer Oğlak burcunda iseniz biraz ölçülü ve herhangi bir sezona bağlı olmayan minimal bir model tercih edebilir.  

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Keskin kenarları olan, hayal gücü geniş ve meraklı Kova kadınları sıra dışı parçaları ustalıkla bir araya getirmeleri ile tanınır. Gelinlik geleneklerinden kaçınırlar.   

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sezgi ve artistik dozu yüksek Balık burcu, Su grubuna mensuptur. Bu da demek oluyor ki akışkan ve hareketli modeller kumsalda yapacakları düğün için idealdir. Sert hatları olmayan ve dalgalı gelinliklere yönelebilirler.     

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Cesur, cüretkar ve yeni şeyler denemekten korkmayan Koç burcu kadınları, hiçbir zaman geleneksel modelleri benimseyemeyeceklerdir. Onlar için usta teknikle tasarlanmış, gösterişli modeller idealdir.     

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Güvenilir, pratik ve duygusal Boğa burcu kadınları, mükemmel çabasız gelinliğin peşindedir. Sade formlu, vücutla barışık eteği, dar büstiyeri ile harikulade bir silüet yaratmak isterler.    

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu iki farklı karaktere sahip olmaları ile tanınır; eğlenceli ve ciddi gibi. Bu nedenle tek bir gelinlik içinde rahat etmeleri pek de kolay değildir. Öyle ki İkizler kadınını mutlu edecek şey, resepsiyon ve kutlama için iki ayrı kıyafet veya üzerine ceket gibi farklılaştırıcı parçalar giymektir.    

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Tabiatı gereği duygusal, duyarlı ve romantik olan Yengeç kadınları, masal gelinlerinin de tam karşılığıdır. Geleneksel modellere sahip romantik gelinliklere aşık olması garantidir Yengeç kadınlarının.   

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan kadınları ilginin merkezinde olmayı severler ve bakışların üzerlerinde olmasından asla kaçınmazlar. Gösterişli bir etki için, sevgili Aslan kadınları.   

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Alçak gönüllü, duyarlı ve çoğunlukla utangaç olan Başak burcu gelinleri için az, çoktur. Detaylara ise son derece takıntılı olan Başaklar için belli belirsiz işlemeli gelinlikler idealdir.   

Terazi (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda doğan kadınlar sevgi dolu ve çevreleri ile barışık, uyum içindedirler. Hayallerindeki gelinlik de karakterleri ile uyumlu, biraz romantik, gerçekten güzel ve en önemlisi detaylarda dengeli olmalıdır.   

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Akrepler zeki, gizemli ve çekim gücü yüksek karakterlerdir. Su grubundan olmaları sebebiyle bu elementin niteliğine uygun bir model içinde büyüleyici görünürler; vücuda oturan formda, boynu ve göğüs göğüs bölgesini açıkta bırakacak kesimde.    

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Enerji dolu ve coşkulu Yay burcu kadınları macera dolu arayışları içinde başkalarında olmayana arzu duyarlar, tıpkı pantolonlu gelinlikler gibi. Ayrıca İkizler gibi tören ve resepsiyon için farklı modeller giymeyi tercih edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.