Güzellik

Cildinizi Probiyotikle Korumaya Alın!

Cilt bakımı ve sağlığına özen gösteriyor musunuz? Öyleyse, cildinize probiyotik içeren yepyeni seriyle tanışmalısınız! Sebamed PRO!, pH 5.5 değeri ile cildi hem dış etkenlere karşı koruyor hem de nemini muhafaza etmesine yardımcı oluyor.

Cilt sağlığına önem verenlerin tercih ettiği marka Sebamed, yepyeni bir teknoloji içeren yeni serisi Sebamed PRO! ile ezberleri bozuyor.

Dermatologlar ve sağlık uzmanları tarafından geliştirilen premium seri Böylece cildiniz yaşlanma etkilerine karşı savaşırken doğal dengesi de korunmuş oluyor. Sebamed PRO’nun içeriğindeki ProRenew Complex CLR™ probiyotik kompleks ise, cilt hücrelerinin yapısal bütünlüğünü koruyarak cildinizin daha uzun süre genç kalmasını sağlıyor.

Farklı cilt ihtiyaçlarına göre aktif içerikler barındıran Sebamed PRO serisi, hepsi ProRenew Complex CLR™ içeren üç üründen oluşuyor.

  • PRO AKTİF KORUMA KREMİ: Celligent kompleksi sayesinde cildin yenilenmesini teşvik ediyor ve UVA filtresi ile çevresel yaşlanmayla savaşıyor.
  • PRO ENERJİ KREMİ: Yaşlanma karşıtı Gatuline® RC Bio içeriği ile cildin elastikiyetini korurken cilde sıkı ve gergin bir görünüm verir, nem kaybına karşı savaşır, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır.
  • PRO CANLANDIRMA SERUMU: Cildi canlandıran CellPulse NC04™ içeriği cildin nem rezervlerini besler, yorgun cilt görünümünü azaltarak cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Sebamed Pro Aktif Koruma Kremi tavsiye edilen satış fiyatı: 89.90 TL

Sebamed Pro Enerji Kremi tavsiye edilen satış fiyatı: 89.90 TL

Sebamed Pro Canlandırıcı Serum tavsiye edilen satış fiyatı: 99.90 TL

Kaynak:Yüksek topuklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.