Havlu,  Oya Dantel

En İyi İğne Oyası Havlu Modelleri

Görüp göreceğiniz en iyi iğne oyası havlu modellerini incelemeye hazır olun. Eminim bu modellerin bir çoğunu daha önce hiç görmediniz. İğne oyası oldukça zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Usta ellerde şekillendiği zaman herkesi hayran bırakabilir. Bizim geleneklerimizde çeyizlerin vazgeçilmezidir iğne oyaları…   

En güzel parçalar ve en ilgi çeken modeller hiç şüphesiz iğne oyası ile yapılan işlerdir. Nişan ve söz gibi önemli törenlerde karşı tarafa verilen değeri göstermenin en iyi yollarından biriside iğne oyası hediye etmektir. Gelin kızlar için en ağır modeller seçilip yapılmaktadır. Eğer kendiniz iğne oyası yapabiliyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü iğne oyasını para ile yapanlar haklı olarak oldukça ciddi miktarda ücretler talep etmektedir.    

Para karşılığında işler yaptırırken daha önceden yaptığı işleri mutlaka incelemenizi öneririm. Yaptırmak istediğiniz modelin acemi ellerde bambaşka bir şekilde yapıldığını görmeniz hiç de imkansız değildir. Bunu kendi yaşadığım tecrübe ile rahatlıkla söyleyebilirim ki yapan kişinin usta olması çok önemlidir. Çünkü oldukça yüksek paralar ödeyip sonuçta hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.    

Eğer iyi şekilde iğne oyası biliyorsanız oldukça büyük ve net bir şekilde paylaştığım resimlere bakarak rahatlıkla model çıkartabilirsiniz. Eğer fazla bilgi sahibi değilseniz bu konuda yayınlanan birçok videoyu izleyebilirsiniz. Paylaştığım modellerin hiçbirisinin anlatımı yok maalesef..Bu işi yapanlara fikir verip ufkunu genişletmesini amaçlayarak bir galeri oluşturdum. Ücret karşılığı yaptırmak isteyenlerin hiç zorlanmadan mutlaka bir model beğeneceği bir albüm oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.