Çocuk Örgüleri,  Örgü

Erkek Çocuk Hırka Modelleri

Spread the love

Hanımlar özellikle erkek çocuğu olan,teyzeler, halalar babaanneler sizlere erkek çocuk hırkaları örgü modellerinden oluşan bir albüm hazırladım. Önümüzdeki yaklaşan soğuk kış günleri olunca şu aralar herkes örgü çocuk hırka modelleri arayışı içine girmiş durumda. Bende sizlere örgü çocuk hırkaları modellerini göstereceğim.

Kız anneleri erkek annelerine göre hırka seçeneği konusunda daha şanslı gibi görünse de; yeni çıkan erkek çocuğu örgü hırka modelleri sayesinde onlar da erkek çocuklarına güzel modeller hazırlayabilecekler. En çok gelen istekler arasında erkek çocuklar için fazla model bulunmayışıyla ilgili gelmektedir. Örgü örmeyi çok iyi bilmeyen hanımlar bile artık çok şık modeller hazırlayabilecekler. Mesela iki üç sırada bir renk değiştirerek öreceğiniz düz bir örgüyü üzerine dikeceğiniz bir hazır aplikelerle veya kendi hazırlayacağınız küçük figürlerle süsleyebilirsiniz.    

Çocuk hırkaları örgü modelleri sadece kış mevsiminde kullanılmak üzere örülmüyor, sonbahar gibi geçiş mevsimlerinde de kullanılmaktadır. Ancak bu mevsimde tercih edilen hırkaların ipi, daha çok tüyü azaltılmış cinsten olursa bunaltma ve terletme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Böylece her mevsim çocuklarınıza ve bebeklerinize çeşit çeşit hırkalar giydirebilirsiniz.   

Örgü çocuk hırkaları,modası geçmeyen ve neredeyse bütün bebeklerin dolabında bulunan parçalardır. Hatta örgü çocuk hırka modellerinesilden nesile aktarılan ve uzun süre kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Çocuk hırkaları örgü konusunda uzman olan örgü severler, her geçen gün kendilerini geliştirerek sıradan olan hırkaları daha renkli hale getirmektedirler. Çocuk hırka örgü modelleri örmeye karar verdiğinizde, model belirleme basamağından sonraki en önemli basamak seçeceğiniz ipin türüdür. Çocuk örgülerinde tüylü olmayan alerji yapmayan pamuklu ipler tercih edilmelidir.  

Hırka örmek isteyenler için hazırladığımız çocuk hırka örneklerisizlere güzel fikirler vererek örgü dünyanızı renklendirmeye yardımcı olacaktır. Birbirinden renkli ve detaylara sahip çocuk örgü hırka modellerigerek örgü teknikleri ile gerekse de süslemeleri ile çok fazla ilginizi çekecek durumdadır. Özellikle son yıllarda yetişkin erkek örgülerinin küçük hali ile yapılan örgüler çok yaygınlaşmıştır. Anne kız takım giyilen kıyafetler gibi baba ve oğul içinde aynı kıyafetler yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir