Dekorasyon

Ev Dekorasyonu İçin İşleme Tablo Modelleri

Evlerinizi dekore ederken herkes de bulunmayan farklı tasarımlar kullanmak istiyorsanız sizlere fikir verebilecek paylaşımımı incelemenizi öneririm. Ev dekorasyonu için işleme tablo yaparak kendi el emeğinizle farklı işlere imza atabilirsiniz.

Paylaştığım modellerin bazıları bir kaç saat içinde yapılarak monte edilecek kadar kolay olmuş. Bazı modelleri ise işleyerek biraz emek vermek gerekiyor. Bu modellere karar verirken evinizin tarzını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi keseceğiniz iki parça kumaşın çocuk görünümü alması için teyel yapar gibi kol ve ayaklarını yapmanız yeterli olacaktır. Saç yapımı için kullanacağınız örgü ipleri tabloya boyut kazandıracak ve ilgi çekecektir. Bu tür tabloları özellikle çocuk odaları için düşünebilirsiniz.

Eskiden evlerde mutfakların duvarına asılan kalbur dan nasıl bir duvar süsü yapıldığını görebilirsiniz. Aynı etamin benzeyen yapısı nedeni ile üzerine işleyeceğiniz motiflerle herkesi hayran bırakacak dekoratif bir tabloya sahip olurken aynı zamanda hatıraları olan eski bir eşyayı dönüştürme şansını da bulacaksınız.

İster kumaş parçaları kullanın ister orlon parçaları… Yapacağınız saç ile bir tabloya şekil verebilirsiniz. Çok farklı alternatifleri resimli galerimin içinde görebilir ve kendi fikirlerinizi üretebilirsiniz.

Böyle bir hediyeyi yeni evlenen birisine hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Kumaşları yapıştırarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz gibi kumaşa dikilen iplerle bir kadın saçı görünümü verilerek çok şık ve beğenileri kazanacak bir tablo elde edebilirsiniz. Saç şekli verdiğiniz iplerin üzerine kendi kullandığınız bir tokayı tutturarak gerçeğe benzeyen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde olduğu gibi tablonun bazı kısımlarını çizerek oluşturabilirsiniz. Bazı bölümlerinde keçe kullanarak şekillendirip bir iki dokunuşla şık bir tablo yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.