Lif,  Örgü

Gelin Damat Lif Modelleri

Spread the love

Evlenecek olan çiftlere ve  çeyiz hazırlığında olanlara gelin damat lif modelleri paylaştık. Sitemizde yayınlamış olduğumuz lif örnekleri size ilham verecektir. Evlenecek olanlar çeyiz hazırlığı yapanlar bu modellerden ilham alabilirler. Hamam bohçasına konulacaklar arasında el yapımı örgü lifler de yer alıyor. El yapımı lifler banyo kesesi olarak kullanılır. Lifler model model farklılıklar gösteriyor. Şimdi bunlardan farklı olarak evlenecek olanlar için özel lif modelleri paylaşıyoruz.

Bu lif modelinin adı ise gelin damat lif modelleri olarak geçiyor. Lifin üzerine gelin ve damat resmi yapılarak tamamlanan bu lifler pano gibi bir görünüme sahip oluyor. Kimi zamanda gelinlik ve damatlık desenleri yapılarak gelin damat lifleri yapılıyor. Sizler için seçmiş olduğumuz harika lif örneklerini sitemizde paylaşmak istedik. Bu lifleri sizlerde çok beğeneceksiniz. Tığ işi ile yapılan örgü gelin damat lif örnekleri resimlerine gelin bir göz atalım.    

Paylaştığımız lifler tığ işi ile örülerek yapılmıştır. Bunların hepsi el emeğidir. Yapan arkadaşlarımızın ellerine sağlık. Yayınladığımız gelin damat lifleri görsel amaçlı olarak eklenmiştir. Bu liflere bakarak sizlerde ilham alıp lif yapabilirsiniz. Lifleri çeyiz bohçalarına koyup çeyiz bohçasının lif ihtiyacını karşılamış olursunuz. Ayrıca anlatımlı lifler de paylaşılıyor. Herkese kolay gelsin.     

Lif denilince ilk akla gelen modellerden olan gelin damat modelleri için resim galerisi hazırladık. Modellerimiz arasında aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü örnek var. Sade gelin damat, oynayan gelin damat, hemen hemen tüm renklerde örülebilecek modeller mevcut. İlk bakışta bunlar nasıl örülecek gibi düşündürse de örmeye başladıktan sonra gerisi kolayca gelen modellerdir. Bu örnekler günlük kullanım yerine daha çok hediyelik veya  çeyizlik modellerdir.

Gelin damat lif modelleri güzellikleri ile ilgi çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Nişan yada düğün’deki en güzel  resimleriniz den tutunda portre yada eşinizle en güzel resminizin yapıldığı başka bir şekli olan bu lif modelleri hem değişik, hemde çok şıklar. Son zamanların en moda olan çeyizlik örgülerden olan bu gelin damat lif modelleri o kadar güzel ki gerçekten beğenmemek mümkün değil.    

Çeyizlerde olmazsa olmaz özellikle genç kızların çeyizlerinde özel kişilere hazırlanan bohçalarda çok kullanılan lif modellerinin en güzel modellerini, model arayanlara fikir olsun diye internetten sizler için seçtik. Özellikle gelin bohçalarına çok anlamlı olan bu modelleri tercih etmelisiniz. Eminim bu modelleri göre herkes aynı düşüncelere sahip olacaklardır. Hepsi ayrı güzel olan modeller adeta yağlı boya tablo gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir