Keçe

Keçe Çanta Modelleri

El emeğimiz ile bir şeyler yapmak kadar büyük bir keyif olamaz. Özellikle bir de bu el emeği ile yaptığımız ürünü günlük hayatımızda da kullanıyorsak işte o zaman çok daha kıymetli olacaktır. Özellikle son günlerin yeni trendi keçeden çanta yapımını son derece çok seveceksiniz. er sizin de böyle el işçiliğine yatkınlığınız varsa siz de mutlaka bir keçeden çanta yapmalı ve belki de hobilerinize bir yenisini eklemelisiniz. Bir kere bu tarz bir üretim yapmaya başladığınızda artık işin tasarım boyutuna da geçtiğinizi göreceksiniz.

 

Kendi kendinize keçeden çanta modelleri tasarlayacak ve bunları kullanabileceksiniz. Keçeden çanta kalıpları çıkarmaya öncelikle en basit modellerden başlamalısınız. Daha sonra aşamalı olarak modelleri gittikçe zorlaştır malısınız.Bu işi iyice kaptığınızı düşündüğünüzde de kendi tasarımlarınıza geçmelisiniz. Emin olun keçe ile çanta yapımı size düşündüğünüzden daha güzel gelecek ve kopmak oldukça güç olacak. Keçeden çanta dikmeye bir başlayınca bir daha durmak istemeyeceksiniz.

Şimdi hep birlikte keçeden çanta modellerini inceleyelim. Böylece kafanızdaki keçeden çanta nasıl yapılır sorusuna da bir cevap bulmuş olacaksınız. Başta zor gibi gelen her iş, içine girdikten sonra yavaş yavaş kolaylaşmaya başlar. Keçeden çanta yapılışı da işte bu işlerden bir tanesi olacaktır.

Alışılmışın dışına çıkarak daha sanatsal bir keçe çanta çalışması yapmak istiyorsanız bu eğlenceli ve renkli keçe çanta örneği tam da aradığınız şey olabilir. Bu çantanın yapımı diğerlerine nazaran biraz daha zor olmaktadır.  Keçe çanta modelleri 2018 yılında bu örnekteki gibi çantalarla oldukça ilgi çekici bir hale geliyor. Burada seçtiğiniz keçe çok önemli. Yumuşak ve işlenebilen keçeler bu model için çok daha iyi olacaktır. Çantanızın dikimine geçmeden önce kalıptaki istediğiniz parçayı işleyerek keçe çanta süslemeleri konusunda değişiklik yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.