Lif,  Örgü,  Örgü Videoları

Menekşe Bahçesi Takım Lif Yapımı

Çeyiz için model arayan sevgili hanımlar bu paylaşımı sakın kaçırmayın. Eminim menekşe çiçeğinin görüntüsünü sevmeyen yoktur. Benim çok sevdiğim bir çiçek olduğu için bu modeli görünce hemen sizlere de ulaştırmak istedim. Menekşe bahçesi takım lif modelinin uzun, kare ve terlik şeklinde yapımları mevcut. 

Ayrıca bu model çiçeğin rengine bağlı kalarak hem mor hemde pembe renkler kullanılarak yapılmış. Bitmiş halini görünce ne renk yapacağınıza kendiniz karar verin. Uzun lif modelinin iki kenarı uzun saçak yapılarak çok şık bir hale getirilmiş. Ayrıca modelin kenarlarına inciler dikilerek çeyiz için uygun bir hale getirilmiş. 

Lif modelinden yapılan terlikleri özellikle banyo sonrası ayaklarınızı kurulayıp her yeri ıslatmamak için tercih edebilirsiniz. Ayrıca terlik lif yaparak çeyiz için çok şık bir takım elde edebilirsiniz. Lif takımının üzerini süslemek için yapılan menekşe çiçekleri ayrı bir video ile anlatılmış. Bu çiçekleri bebek mevlitleri için buzdolabı magneti yapabilirsiniz yada bebek kıyafetlerini süslemek için kullanabilirsiniz. 

Suzan hanımın hazırladığı bu takım lif modelini yapmak için ana renk olarak beyaz ip olmalıdır. Yapacağınız renge karar verdikten sonra aynı rengin iki tonunu ve yeşil renkte bir ip almalısınız. Kare lif modeli için 4 küçük parça birleştirilerek yapılmış ama aynı zamanda tek parça olarak yapıp üzerini çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yapımını paylaşması bizden zevkinize göre değişiklikler yapmak sizden. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.