Çocuk Örgüleri,  Örgü,  Örgü Videoları

Örgü Bebek Panço Modelleri

Örgü bebek panço modeli mi? arıyorsunuz. Tamda sizlere göre bir yazı hazırladık. Şiş örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri ile yapılmış çeşitli örgü panço modelleri hazırladık sizler için. Çocuklarınız için daha önce sizlere çok şık modelleri anlatımlı olarak verdik. Bizi sürekli takip edenler bilirler. Dileyenler farklı örgü teknikleri kullanabilirler. Öreceğiniz bedene göre ilmek sayılarını ayarlayabilirsiniz. Tığ işi örgü sevenler, tığdan vazgeçemeyenler içinde çok şık panço yapımları var. Örgü panço modelleri tam sizlere göre. Yapılışları da kolay. Yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler.   

Bu modellerin yapılışı yok . Ama paylaştığımız video sizlere fikir verecektir. Teknik olarak aynı örülüyor. Önceki paylaşımları bu galeride gördüğünüz modellere göre uyarlayabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri pançolara uyarlayabilirsiniz. Sizlerde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Dileyenler yapılışını da bizimle paylaşabilirler. Sizlerden gelen anlatımlara ve resimlere yer vermekten büyük bir mutluluk duyarız. Takipçilerimiz de sizin yaptığınız modelleri örmek isteyebilirler.   

Bebek örgü modelleri her türlü ve her şekli ile herkesin en gözde el işi. Bu güzel işler arasında bebekler için örgü panço modelleri ve örnekleri de kullanış açısından güzel bir örgü diyebiliriz. Son yıllarda yapılan güzel bebek örgü modelleri daha modern bir hal almaya başladı. Bir çok model anlatımına kolay ulaşan hanımlar, kendi zihinlerindeki modelleri daha ileriye taşıyarak çok şık ve güzel modeller ortaya çıkartmaya başladı. Eskilere baktığımızda bir yelek, bir hırka ile sınırlı modeller yapan kadınlarımız, artık çok daha farklı modeller tasarlayıp yapıyor.

Günümüzde popülerliği artan güzel ve modern örgü bebek panço modelleri, oldukça güzel motifler, renkler ve desenlerle birlikte örülüyor. Sadece bir model ile yetinmeyerek, farklı ve başka formlarda da çok farklı modeller yapılıyor. Kadınlarımız artık bu konuda Dünya ile yarışacak seviyede örgü işleri yapıyorlar. Ülkemizde el işlerine oldukça yoğun ilgi gösterilmektedir. Hanımlarımız örgü konusunda oldukça üretken ve çalışkandır.     

Panço, şekli bakımından zaten şık ve kullanışlı bir model. Bir de harika renk kombinasyonları ve üzerilerine çok tarz aksesuar kullanımları olunca, diğer hiç bir bebek örgü modeli gözünüze bu kadar güzel gelmiyor. Sizin için aşağıdaki galerinin içine, internette yapılan en şık modelleri seçip paylaşmaya çalıştık. Çok farklı kesim modelleri, şapkalı şapkasız örnekler ve harika renk seçenekleri ile çok şık örgü ile yapılmış panço modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.       

Sitemizde, bebekler için çok güzel örgü modelleri paylaşmaya her zaman devam ediyoruz. Çocuk örgüleri kategorisindeki harika örnekleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bebekleriniz veya müşterileriniz için çok farklı tasarımlara sahip örgü işleri bulacaksınız.  Resimli galerinin en alt kısmına Sevinç hanımın anlattığı panço videosunu da ekledim. keyifli seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.