Kadın Örgüleri,  Örgü

Örgü Patik Modelleri

2018 yılının sonlarından 2019 yılına doğru giderken zamanın eskitemediği en nadide patik modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Geleneksel patik örneklerinden tutun da şimdiki zamanda yeni çıkmış olan patik modellerine kadar birçok model de mevcut. Zamana meydan okuyan muhteşem desenlerin ve örneklerin olduğu patikleri sizler için galeriye ekledim. Unutmadan söyleyeyim bazı yörelerde patik bazı yörelerde çetik de denilmektedir.   

Geleneksel patiklerden sonra şimdilerde boncuklarla desen verilmiş boncuk işlemeli patikler de çok rağbet görüyor. Zamanımızda artık daha çok tığ işi patik modelleri daha yaygın. Tığ modellerin haricinde tunus işi patik modelleri de galerimizin içinde yer almaktadır. Tunus tığdan çok daha kalın olan bir örgü tığ çeşididir.     

Tığ ve tunus işi patik modellerinin yaygın olması nedeni ile bu modellere de yer verilmektedir. Böylece patikler de artık kurdeleler ve boncuklar, fiyonklar gibi süslü patik çeşitleri de popüler hale geldi. İnternette çok yaygın hale gelen sosyete patik çeşitleri de çoğaldı. Benim de çok sevdiğim patik modellerinden biriside üzeri işlemeli olan şık patik modelleridir. Ayakkabı görünümünde olan converse patik modellerini de bulabilirsiniz.     

Kızlarınızın çeyizlerine örerek koymak isteyeceğiniz kurdeleli patik modellerini ve incilerle süslenmiş terlik görünümünde çok şık görünen terlik patik modelleri de bulunmaktadır.      

Yandan tokalı sandalet şeklinde olan sandalet patik modellerini de sitemizde bulabilirsiniz. Çok sayıda patik çeşidi bulunuyor ve her çeşit patik örneği ve modeli harika görünüyor. Birbirinden değişik ve yapılması kolay, açıklamalı 2019 örgü patik örnekleri ve anlatımlı patik modellerini aynı galeride topladık. Patikler sıcak tutması ve gözü görünüm olarak çok güzel gelmesi nedeni ile her zaman için ilk tercihler arasında yer almayı sürdürüyor. Bayan örgü patiklerin çok rahat olması patik modellerinin çeşidini arttırmaktadır. Çok sayıda farklı patik modelini bulmanız hiçte zor değildir.  modern olan modelleri sizler için en fazla ilgi gören bayan örgü patik modellerini bir araya getirdik. Bu modelleri inceleyerek nasıl modellerin bulunduğunu görebilir, hoşunuza giden ve tarzınıza uyan patiklere yönelebilirsiniz.

Çok kullanışlı olan bu modeller kısa süre içerisinde sizin de en beğendikleriniz arasındaki yerini alacaktır. Sıcak tutması ve zarif olması bu patiklere olan bakış açınızı etkileyecektir. Bayan örgü patik modellerini en güzel şekilde inceleyebilmeniz için popüler olanları bir araya getirdik. Resimli galerimizde yer verdiğimiz bayan örgü patik modelleri sizin de fikir edinmenizi kolaylıkla sağlayacaktır. Yeni modeller belirlemek ve el emeğinizi kullanıp örmek istiyorsanız yine paylaştığımız modellerden yararlanabilirsiniz. Size fikir sağlaması amacıyla her model ve renkten bayan örgü modellerine yer vermeye çalıştık. Detaylı şekilde incelediğinizde modellerin ne kadar kusursuz olduğunu sizde fark edeceksiniz.

Kendiniz ya da sevdikleriniz için bayan örgü patik modeli arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Sitemiz aracılığı ile sizde bayan örgü patik modelleri gibi çok sayıda örgü modeline rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nasıl yapıldıkları hakkında fikir edinebilir ve yeteneğinizi kullanarak aynısını yapmayı başarabilirsiniz. İster çeyiz için ister kendiniz için yapabileceğiniz her çeşit model mevcuttur. Özellikle Anadolu da soğuk olan yerlerde sıkça kullanılan patikleri kolayca örüp sıcacık giyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.