Güzellik

Sebamed ile Cildinizin Sağlığını Koruyun!

Tüm bedenimizi sarıp sarmalayan, en büyük organımız olan cildimiz doğal koruyucu tabakasıyla kendini çevresel etkilere karşı koruyor. Ne var ki kullandığımız birçok bakım ürünü pH dengesini, yani doğal koruma mekanizması olan asit tabakasını bozarak cildi savunmasız bırakıyor.

Tenimizin 5.5 olan pH değerine uyum sağlayan Sebamed’in pH 5.5 ürünleri ise cildimizin sağlığını ve güzelliğini korumamıza yardımcı oluyor. Sebamed pH 5.5 Likit cildinizi derinlemesine temizlerken ihtiyacı olan hassas bakımı da sunuyor.

Sabun ve alkali içermeyen, pH değeri 5.5 olan Sebamed Likit yüz temizleme jeli, cildin doğal koruyucu tabakasını güçlendiriyor. Cildinizi nazikçe arındırıp gözenekleri derinlemesine temizlerken, içerdiği Pentavitin®, gliserin, pantenol, vitaminler ve allantoin ile cildi nemlendiriyor.

Alman uzmanların uzun yıllara dayanan Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Sebamed Likit, klinik ve dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Renklendirici katkı maddeleri içermeyen Sebamed Likit 200 ml ve 1000 ml’lik boylarda satışa sunuluyor.

Güzel ve doğal bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği Sebamed markasının tüm ürünleri pH 5.5 ile cildin asit mantosunun doğal bariyer fonksiyonunu destekliyor. Sebamed pH 5.5 ailesi; yüz bakım, saç bakım, deodorant, vücut bakım, bebek bakım ve güneş bakım kategorilerinde geniş yelpazede ürünler sunuyor.

Sebamed şampuan ailesi; her gün kullanım şampuanı, kepek önleyici, yıpranma karşıtı ve saç dökülmesine karşı çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor.

Sebamed sivilce ve siyah nokta karşıtı yüz bakım serisi içerisinde yer alan, Clear Face Kompakt, Clear Face Temizleme Köpüğü, Clear Face Hassas Peeling, Clear Face Temizleyici Yüz Toniği, Clear Face Bakım Jeli ve Clear Face Renkli Sivilce Karşıtı Örtücü Kremi ise cildinizin doğal dengesini bozmadan sivilce, siyah nokta ve cilt pürüzlerine karşı savaşarak sağlıklı bir cilt elde etmenizi sağlıyor.

Sebamed bebek bakım ürünlerinde de pH 5.5 formülü ile öne çıkan Sebamed, bebeğinizin narin cildini koruyarak bakım yapıyor. Çocuk doktorları tarafından da tavsiye edilen Sebamed bebek bakım ürünleri; pişik kremi, şampuan, banyo köpüğü, bakım kremi, bebek losyonu, cilt koruyucu yağı, ıslak mendil ve güneş kremleri ile bebeğinizin bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunuyor.

Sebamed ailesi, tümü pH 5.5 formülüne sahip deodorant, dudak koruyucuları, el ve vücut bakım ürünleri ile kişisel bakımınızı tamamlıyor.

Konsepti 1950’li yılların ortalarında Alman hekim Heinz Maurer tarafından geliştirilen Sebamed pH 5.5 ürünleri, Türkiye dahil 80’i aşkın ülkede satılıyor. Merkezi Almanya’da bulunan Sebapharma Laboratuvarları, kapsamlı klinik ve Ar-Ge çalışmalarıyla tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kalite ürünler sunuyor.

Omega Pharma, Perrigo Türkiye Hakkında

Müşterilerine ve tüketicilere kaliteli ve ulaşılabilir sağlık ürünleri (Quality Affordable Healthcare Products®) sunan, 1887’de ev yapımı ilaçlar için ambalaj üreterek faaliyete başlayan Perrigo, bugün dünyanın en büyük reçetesiz ilaç üreticilerinden biri. Şirket ayrıca Dünya’nın önde gelen reçeteli topikal ilaç üreticileri arasında yer alıyor. Merkezi İrlanda’da bulunan Perrigo ağırlıklı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da, ayrıca Avustralya ve Çin dahil olmak üzere pek çok başka pazarda satış yapıyor. Ayrıntılı bilgi: www.perrigo.com / www.omega-pharma.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.