Güzellik,  Güzellik ve Sağlık

Vicks ve Streç Film İle Zayıflama

Zayıflama sorunu yaşayan insanlar kendileri için her yolu denerler. Eğer bir çok yol deneyip hala zayıflamadıysanız bir de streç film sararak zayıflamayı deneyin.

Tabi ki tek başına çözüm olacak bir yöntem değil, ancak bu yöntemi kullanırken aynı zamanda da düzenli ve sağlıklı beslenir, düzenli egzersiz yaparsanız faydasını mutlaka göreceksiniz.

Streç filme ek olarak bir çok evde ecza dolabının bir köşesinde duran vicksin de göbek eritmek ve zayıflamak için yardımcı olduğunu biliyor musunuz?

Streç film ve vicksin iyi bir ikili olduğun söyleyen uzmanlar var . Düzenli olarak uyguladığınız zaman bacaklarınız, kalçalarınız ve karın bölgemizde yağ yakımını tetikler.

Bunun için yapmanız gereken tek şey vicksi problemli bölgeye sürüp üzerine streç film sarmaktır. Bu işlemi ister evde , ister işte uygulayıp işinize devam edebilirsiniz. Problemli bölgeye vicks sürdükten sonra film sarın ve en az 1-2 saat bekletip filmi çıkarın.

Ne kadar uzun süre durursa etkisi o kadar fazla olacaktır. Bu yöntemi 2 hafta uyguladığınızda farkı siz de göreceksiniz. Eşit miktarda vicks ve vazelini karıştırın, elde etiğine bu karışımı incelmesini yağ yakmasını istediğiniz bölgeye sürün.

Üzerine film ve yaklaşık 60 dakika beklettikten sonra soğuk su ile yıkayın. İşlemi uyguladıktan sonra mezuna ile ölçtüğünüzde en az 2 cm incelme olduğunu göreceksiniz. Elinizde kalan karışımı cam veya plastik bir kapta muhafaza edebilirsiniz.

Eğer vicks ve streç film yöntemini düzenli olarak sabah ve akşam şeklinde günde 2 defa uygularsanız sonuç daha iyi olur. Vicksi sürerken nazikçe ve hafif bastırarak dairesel hareketler yaparak uygulamaya özen gösterin.

Her uygulamadan önce sorunlu bölgenin temiz olmasına dikkat edin ki krem iyice nüfuz edebilsin ve unutmayın bu işlemi uyguladıktan sonra en az 30 dakika mutlaka bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.