Kadın Örgüleri,  Örgü

Yetişkinler İçin Panço Modelleri

Kış geliyor! Birbirinden güzel renklerde, yumuşacık iplerle kışlık panço örme zamanı geldi… En güzel panço modelleri burada sizlerle…   

Bu kışı pançolar sayesinde sıcacık geçirmeye hazır mısınız? Eğer bu fikir size de oldukça güzel geliyorsa birkaç yumak ip, bir çift şiş alın ve hemen bir model beğenip örmeye başlayın…    

Genelde kış aylarında hanımefendilerin üstünde görmeye alışık olduğumuz pançoların bir de mevsimlik kullanılan örgü panço modelleri bulunmaktadır. Örgü panço modellerini genç kızlar kot pantolonlarının üzerine bir tamamlayıcı olarak kullanır ve genellikle kendine bir tarz yapmak isteyenlerin tercihidir.   

Bazı hanımlarda fazla kilolarını kapatmak maksadıyla panço kullanırlar. Bizim sizler için hazırladığımız örgü panço modelleri de çok amaçlı kullanımlar için uygundur. Hem yazın giyinmek için dantel ipliklerden yapılan örgü panço modelleri, hem de kış mevsimlerinde kullanılmak üzere kalın örgü iplerinden yapılmış pançolar bulunmaktadır.    

Çeşitli ortamlarından derlediğim en güzel ve yeni panço örgü modelleri galerimizi görünce sizde çok beğeneceksiniz. İster kendiniz için isterse kızınız için örebilirsiniz. Böyle bir örgüyü örüp hediye ederseniz bu hediyeyi alan kişiler eminim çok sevinecektir.    

Yapılışını videolu veya daha detaylı bir şekilde anlatan bir yer bulursam buraya ekliyorum ve sizlerle paylaşıyorum. Aslında panço ile şal modelleri ikisi de bayanlar için çok istek alan örgü işleridir. Pançoyu başınızın üstünden giyersiniz ve rahat hareket ettiğiniz için çok kullanışlıdır..  

Bazı panço modelleri ise hem etek olarak kullanılabiliyor hemde panço olarak kullanılabiliyor. Yetişkinler için olan bayan panço modellerini örgü çiçek motifleri ile süsleyerek veya canlı renklerde iplerle örerek çocuk panço modelleri haline getirebilirsiniz.   

Sevgili hanımlar, sayfamızda panço modellerine dair aradığınız tüm motif, renk, uzunluk açısından bir çok çeşidini bulmanız mümkün. Sizde ördüğünüz panço modellerini paylaşmak yada önerilerde bulunmak istiyorsanız, bizimle iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin yaptığı modelleri burada paylaşmaktan mutluluk duyarız.   

Panço modelleri galerimizi sizlerle paylaşmaktan son derece mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bir çok kişinin örgü sanatına ilgi duyduğunu ve bu konuyu öğrenmek istediğini ancak yeterli anlatımlar bulamadıklarını biliyoruz.   

Aslında hiç de öyle bilinmeyenli denklem sorusu gibi olmadığını son derece öğrenmesi basit bir o kadarda zevkli hatta diyebilirim ki stresli insanların streslerinden arınmasına yardımcı bir etken niteliğindeki örgü sanatını size sevdirerek kolayca öğrenmenizi sağlayacağız. İstediğiniz modelleri bize ulaştırın ve birlikte öğrenelim.    

Bayan panço modelleri hem küçük hanımefendilerin, hem genç kızların hem de orta yaş kadınları ile yaşlı teyzelerin kullanabileceği, kısaca her yaş grubuna hitap eden bir giysi niteliği taşımaktadır. Aynı modeli istediğiniz yaş aralığına uygulayabilirsiniz.    

Ev hanımları evlerinde çalışıp hem çocuklarına hem de eşlerine zaman ayırarak birde bunların yanında nasıl aile bütçesine katkıda bulunurum diye düşünür, çalışan kadınlar da hem dışarıda hem de evinde çalışarak aile bütçesine katkıda bulunmaya çalışırlar.   

Sizlerde aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız, bu harika bayan panço modellerini kendiniz ve çocuklarınız için yapmayı öğrenebilir, hatta bunu bir ek gelir haline bile getirebilirsiniz, nasıl mı? Tabii bu modelleri yaparak satışa sunabilirsiniz. Sizlere fikir verecek şık modellerle baş başa bırakıyoruz…

   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.